Фотофакт: Благо в дії

Благодійний забіг «Spring Legal Run. Естафета поколінь 2021», організований ЮК Legal House, відбувся травневими днями у Києві. Подію підтримали, зокрема, й видавництво «Юридична практика» та освітня платформа Legal High School.

Адвокати, судді, прокурори, правоохоронці, студенти юридичних вишів та інші представники сфери права пробігли мальовничою Оболонською набережною на власний вибір дистанції — 2, 5 або 10 км з благородною метою: всі ре­єстраційні внески організатори спрямували на придбання медичного обладнання для важкохворих дітей — пацієнтів Відділення мобільної паліативної допомоги дітям м. Києва. А також на спеціальні бігові коляски, що отримає тепер біговий клуб для дітей з ДЦП «Рука об руку», де діти можуть тренуватися, брати участь у забігах разом із батьками та волонтерами. За рахунок внесків учасників та партнерів уже на другому Legal Run вдалося зібрати близько 400 тисяч гривень та найбільшу кількість юристів з усієї України за роки незалежності. Цьогоріч змагання відвідали 370 учасників офлайн, 14 корпоративних команд, також були проведені дитячі забіги.

Це не останній благодійний забіг цього року. Ще одна нагода долучитись до активного відпочинку в поєднанні з місією допомоги важкохворим дітям з’явиться 9 жовтня та буде присвячена Дню юриста. Тож організатори запрошують представників правничої сфери й надалі об’єднуватись заради добра та здорового способу життя.

 

23 травня 2021 року

м. Київ, Оболонська набережна

-->