Школа: Кар’єрний слід

Максим СИСОЄНКО,
головний редактор

Лінії перетинання професійних інтересів між молоддю, яка ще здобуває освіту, і представниками юридичного бізнесу, великих корпорацій та державних органів зійшлися під час «Дня кар’єри»

Чим довший професійний шлях, тим більше в ньому підйомів, спусків та поворотів. І в усіх, хто лише починає шукати власну стежину до професії, із самого початку постає питання: як же зробити перший крок, з якої саме роботи розпочинати кар’єру? Відповідь на це вкрай важливе для молоді питання допомагає знайти освітня платформа Legal High School, яка ось уже третій рік поспіль влаштовує «День кар’єри». Його мета — виступити містком між юридичною молоддю, яка шукає роботу, і юридичним ринком, який може цю роботу запропонувати.

Цьогоріч захід відбувся 13 травня в столичній INVERIA event, його партнерами виступили такі компанії: Eternа Law, GOLAW, GRACERS, Юридична група LCF, Metinvest, TCM Group Ukraine, VB Partners.

Програма, яку запропонували організатори, передбачала корисні тренінги та майстер-класи, дискусії з цікавими спікерами, а також ярмарок вакансій. У ролі «продавців» на ярмарку були представлені: ADER HABER, Baker McKenzie,  CMS Cameron McKenna Nabarro Oswang, EQUITY, KPMG в Україні, MORIS, Redcliffe Partners, Антимонопольний комітет України, Головне управління Національної поліції у м. Києві, Міністерство юстиції України, Elsa Ukraine, Ліга студентів АПУ.

Студенти юридичних вишів дістали чудову нагоду поспілкуватися з потенційними роботодавцями та дізнатися про деякі професійні сек­рети та цікавинки з перших уст. Так, директорка з маркетингу Asters Вікторія Єсауленко розповіла про те, як поєднувати soft skills та професіоналізм; виконавча директорка GOLAW Альона Темпер — що таке Well-being і чому благополуччя співробітника таке важливе; HR-директорка TCM Group Ukraine Альона Дураєва дала слушні поради щодо того, як підготуватися до співбесіди; керуючий партнер ЮК «Пронін та Партнери» Євген Пронін закликав діджиталізовуватись, щоб збудувати персональний бренд у соцмережах, а ­HR-директорка LCF Law Group Тетяна Вороченко — виконувати, вигравати і стажуватися, якщо мрієш працювати в компанії, що входить у ТОП-10 юридичних фірм України.

Подальший LHS Discussion Hub «Юридичних професій багато, а ти один: як обрати сферу професійної діяльності» під модеруванням CEO Legal High School Євгенії Руженцевої став лише підтвердженням того, що поле для професійної реалізації неосяжне, а можливості — майже безмежні.

-->