№1 Січень-Лютий 2022 року → У вільний час

Автостоп: Зимова розкіш

Rolls-Royce Motor Cars представляє нову Bespoke серію, натхненну барвами, текстурами та атмосферою зимових пейзажів Європи та сходу

У розпал морозів, що охопили європейський регіон, Rolls­Royce Motor Cars представила нову Bespoke серію, присвячену магії та величі зими.

У серію Frozen Lake увійдуть лише чотирнадцять розкішних позашляховиків Cullinan в ексклюзивному дизайні. Створюючи концепцію цих автомобілів, дизайнери, інженери та майстри Bespoke надихалися атмосферою замерзлих озер, що розкинулися по всьому регіону: від Сибіру та Карелії до Карпат і Швейцарських Альп.

Для цих автомобілів команда Bespoke розробила два нових типи покриття — Crystal, що сяє поверх темно­синього кольору Midnight Sapphire та блискучого Blue Crystal поверх білого Arctic White. Ці відтінки відтворили чисту, ясну палітру крижаних поверхонь замерзлих озер зі своїми контрастами і віддзеркаленнями.

У салоні водія та пасажирів представлені декоративні накладки на пороги з підсвічуванням, на яких вигравірувано назву Frozen Lakes. Салон доступний у двох кольорах: білосніжному Arctic White або синьому Navy Blue з яскравими бірюзовими акцентами Turchese. Для цієї серії майстри створили особливе виконання перед­ньої панелі та відкидних столиків, що відтворюють крижані візерунки замерзлих озер. Смуги, що майстерно імітують тріщини на поверхні крижаної кори, розписуються вручну, після чого покриваються прозорим шаром лаку. Для досягнення тривимірного ефекту візерунки малюються за допомогою різних відтінків фарби. На процес розпису кожного елемента йде до двох тижнів. Усього в кожному автомобілі використовується п’ять таких композицій — кожна з них розписується в певному порядку одним і тим самим художником, щоб зберегти єдність і послідовність виконання.

Легендарне зоряне небо з ефектом зірки, що падає, постало у новій інтерпретації. Стеля в бірюзовому кольорі Turchese виконана в дизайні Cracked Ice, який відтворює візерунок крижаних тріщин, і виготовлений повністю власноруч: на цей процес йде мінімум вісімнадцять годин.

 

ROLLS-ROYCE BESPOKE

Rolls-Royce Bespoke Кастомізація — синонім Rolls-Royce. Дизайнери та майстри напряму Bespoke втілюють у життя найамбітніші та найсміливіші мрії клієнтів. В їхніх силах зробити автомобіль таким же неповторним та унікальним, як і відбиток пальця. На панелі Rolls-Royce Motor Cars — понад 44 000 відтінків фарби, чималий вибір сортів дерева та матеріалів. Сьогодні кожен автомобіль, що залишає завод у Гудвуді, виконаний із елементами кастомізації.

-->